Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: List
th: รายการ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Time
th: เวลา

en: Add
th: เพิ่ม

en: User
th: ผู้ใช้

en: Comment
th: ความคิดเห็น

en: active
th: ใช้งาน
