Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: List
tr: Listele

en: disabled
tr: etkin değil

en: Date
tr: Tarih

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Time
tr: Zaman

en: Add
tr: Ekle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Comment
tr: Yorum

en: active
tr: etkin
