Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: List
uk: Список

en: disabled
uk: вимкнено

en: Date
uk: Дата

en: Content type settings
uk: Настроювання типів матеріалів

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Time
uk: Час

en: Add
uk: Додати

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Comment
uk: Коментар

en: active
uk: активне

en: Note
uk: Примітка

en: Handler
uk: Обробник

en: Duration
uk: Тривалість

en: Activity
uk: Активність

en: Hours
uk: годин
