Time Tracking (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: List
vi: Danh sách

en: disabled
vi: tắt

en: Date
vi: Ngày tháng

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Time
vi: Thời gian

en: Add
vi: Thêm

en: User
vi: Người dùng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: active
vi: hoạt động

en: Duration
vi: Thời lượng
