Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: title
af: titel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: type
af: tipe

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Users
af: Gebruikers
