Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: type
am: ዓይነት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
