Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: type
ar: النوع

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقد

en: Start
ar: البداية

en: Users
ar: المستخدمين
