Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Users
ast: Usuarios
