Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: type
bg: тип

en: User
bg: Потребител

en: Users
bg: Потребители
