Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: type
bs: tip

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Users
bs: Korisnici
