Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: title
ca: títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: type
ca: tipus

en: User
ca: Usuari

en: Start
ca: Inici

en: Users
ca: Usuaris
