Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: type
cs: typ

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Start
cs: Začátek

en: Users
cs: Uživatelé
