Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: type
cy: math

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Start
cy: Dechrau

en: Users
cy: Defnyddwyr
