Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: title
da: titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Users
da: Brugere
