Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: title
de: Titel

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: type
de: Typ

en: User
de: Benutzer

en: Start
de: Beginn

en: Users
de: Benutzer

en: Stop
de: Stopp
