Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
