Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: type
el: τύπος

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Start
el: Αρχή

en: Users
el: Χρήστες

en: view own tracked time
el: προβολή δικών τους tracked time

en: view own tracked time logs
el: προβολή δικών τους tracked time logs
