Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: type
eo: tipo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Users
eo: Uzantoj

en: page callback
eo: revoko de paĝo

en: page arguments
eo: argumentoj de paĝo
