Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: title
es: título

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: type
es: tipo

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Start
es: Comienzo

en: Users
es: Usuarios
