Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: type
et: tüüp

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Users
et: Kasutajad
