Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: type
eu: mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Users
eu: Erabiltzaileak
