Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: type
fi: tyyppi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node
fi: Solmu

en: Start
fi: Alkaa

en: Users
fi: Käyttäjät
