Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: title
fr: titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Start
fr: Début

en: Users
fr: Utilisateurs

en: page arguments
fr: arguments de la page
