Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: title
gl: título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: type
gl: tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Users
gl: Usuarios
