Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: type
he: סוג

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Start
he: התחלה

en: Users
he: חברי האתר
