Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: type
hi: प्रकार

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Users
hi: प्रयोक्ता
