Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: title
hr: naslov

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: type
hr: vrsta

en: User
hr: Korisnik

en: Users
hr: Korisnici
