Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: title
hu: cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: ID
hu: Azonosító

en: type
hu: típus

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Start
hu: Kezdet

en: Users
hu: Felhasználók
