Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: title
id: judul

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: type
id: jenis

en: User
id: Anggota

en: Users
id: Anggota
