Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: title
it: titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: type
it: tipo

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Start
it: Inizio

en: Users
it: Utenti
