Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: type
jv: tipe

en: User
jv: Panganggo

en: Users
jv: Panganggo
