Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: title
kk: аты

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Users
kk: Пайдаланушылар
