Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
