Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು
