Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Users
ku: بەکارهێنەران
