Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Start
lt: Pradžia

en: Users
lt: Nariai
