Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: type
lv: veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Users
lv: Lietotāji
