Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: type
mn: төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
