Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: type
mr: प्रकार

en: User
mr: सदस्य
