Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
