Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: title
nl: titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User
nl: Gebruiker

en: Start
nl: Begin

en: Users
nl: Gebruikers
