Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: User
nn: Brukar

en: Start
nn: Byrjar

en: Users
nn: Brukarar
