Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: ID
pl: Identyfikator

en: type
pl: typ

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Start
pl: Początek

en: Users
pl: Użytkownicy
