Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: title
ro: titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: ID
ro: Identificator

en: type
ro: tip

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Users
ro: Utilizatori
