Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: ID
ru: Идентификатор

en: type
ru: тип

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Start
ru: С

en: Users
ru: Пользователи

en: Stop
ru: Стоп
