Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: title
sk: názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: type
sk: typ

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Start
sk: Štart

en: Users
sk: Používatelia
