Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: title
sl: naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Users
sl: Uporabniki
