Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktiv

en: type
sq: lloji

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Users
sq: Përdorues
