Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: title
sv: titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: type
sv: typ

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Start
sv: Från

en: Users
sv: Användare
