Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: type
ta: வகை

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
